Active Hobby 180 cm + ochranná sieť

Kód: RM12680
Akcia Výpredaj
Značka: RM
€105 –6 %
Active Hobby 180 cm + ochranná sieť
€105 –6 % €99 €82,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Skvelá trampolína s ochrannou sieťou

Detailné informácie

Podrobný popis

Trampolína 183 cm Active Zelená sport pro

Trampolína je zložená z masívnej oceľovej konštrukcie, ktorá sa nedeformuje. Záruka je 24 mesiacov na celú trampolínu, ďalších 10 rokov na všetky oceľové diely.
Skákacia plachta je vyrobená v USA a spĺňa najvyššie bezbečnostné normy, trampolína je  vyrobená z polypropylénu a je odolná voči UV žiareniu a vlhkosti, bola opakovane testovaná dizajnérmi aj užívateľmi.
Trampolína je vhodná pre deti, má niekoľko ochranných prvkov, práve pre zabezpečenie bezpečnosti detí. Stĺpky ochrannej siete, sú potiahnuté kvalitnou výplňou, aby sa predišlo úrazom. Pružiny sú zakryté ochranným krytom, čo znemožňuje, aby sa deti dostali do kontaktu s pružinami a mohli prísť k úrazu.

Ochranná sieť je uzamykateľná zipsom, ktorý sa dá ešte uzamknúť z vonka dvoma sponami, čo zabezpečí, aby vaše dieťa nemohlo svojvoľne opustiť trampolínu, a vypadnúť z nej alebo si inak ublížiť. V cene je trampolína, ochranná sieť a rebrík.

Trampolíny spĺňajú prísne európske normy, GS, TÜV, CE

Ochranná sieť a chránič pružín sú dodávané k trampolíne zdarma, ako darček. Trampolína neobsahuje rebrík, fotka je ilustračná.

ŠPECIFIKÁCIA

Počet pružín: 36
Výška skákacej plochy od zeme: 46 cm
Celková výška s bezpečnostnou sieťou: 211 cm
Výška ochrannej siete: 165 cm
Priemer trampolíny: 183 cm
Počet stojek ochrannej siete : 6
Počet nôh: 3 v systéme U
Hrúbka nohy: 38 mm
Hrúbka držiaku ochrannej siete: 28mm
Maximálna hmotnosť cvičenca: 100 kg

Po zlých skúsenostiach z predchádzajúcich rokov je model trampolíny tejto sezóny dodávaný bez pogumovaných chráničov tyčiek ochrannej siete, ktoré boli dodávané len kvôli estetickému hľadisku, nakoľko sa pod týmto chráničom držala vlhkosť a začali sa tvoriť plesne, je model od roku 2015 dodávaný bez nich, samozrejme penové chrániče tyčí ochrannej siete sú už dodávané v zelenej farbe, aby trampolína pekne vyzerala.

 

 

 

RM12680-1

Dodatočné parametre

Kategória: Trampolíny
Hmotnosť: 27.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: