Trampolíny Zelené Active Hobby 312cm s vnútornou sieťou a rebríkom

 
 
Trampolíny Active Hobby 312cm s vnútornou sieťou a rebríkom
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€150    
Kód tovaru RM607
Značka RM
Kategória Trampolíny
 

 

Detská trampolína s vnútornou ochrannou sieťkou. Najobľúbenejší rozmer trampolíny je práve tento. Je veľmi výhodný vďaka skvelej cene ale aj tomu, že k nemu nie je potrebné už nič dokupovať. Cena je za komplet s ochrannou sieťou a rebríkom. Táto trampolína v žiarivej zelenej farbe sa hodí do každej záhrady a spestrí ju. Trampolína je vhodná pre všetky vekové kategórie od najmladších až po tých najstarších. Je zložená z masívnej oceľovej konštrukcie, ktorá sa nedeformuje. Záruka je 24 mesiacov na celú trampolínu, ďalších 10 rokov na všetky oceľové diely.
 

Skákacia plachta je vyrobená v USA a spĺňa najvyššie bezbečnostné normy, je vyrobená z polypropylénu a je odolná voči UV žiareniu a vlhkosti, bola opakovane testovaná dizajnérmi aj užívateľmi. Trampolina 312 cm je veľmi vhodná pre deti, má niekoľko ochranných prvkov, práve pre zabezpečenie bezpečnosti detí. Stĺpky ochrannej siete, sú potiahnuté kvalitnou zelenou výplňou, aby sa predišlo úrazom. Pružiny sú zakryté ochranným krytom, čo znemožňuje aby sa deti dostali do kontaktu s pružinami a mohli prísť k úrazu. Ochranná sieť je uzamykateľná zipsom, ktorý sa dá ešte uzamknúť z vonka dvoma sponami, čo zabezpečí, aby vaše dieťa nemohlo svojvoľne opustiť trampolínu, a vypadnúť pritom z nej alebo si inak ublížiť. K trampoline je v cene aj rebrík.

Trampolína spĺňa prísne európske normy CE, EN 71 a má certifikát AOV.

Ochranná sieť a chránič pružín sú dodávané k trampolíne zdarma, ako darček.

ŠPECIFIKÁCIA
Počet pružín: 54
Výška skákacej plochy od zeme: 65cm
Celková výška s bezpečnostnou sieťou: 230cm
Výška ochrannej siete: 165 cm
Najväčší priemer trampolíny: 312 cm (s ochrannou sieťou)

Priemer kruhu trampolíny: 305 cm

Počet stojok ochrannej siete : 6
Počet nôh: 3 v systéme U
Hrúbka nohy: 38 mm
Hrúbka držiaku ochrannej siete: 28mm
Maximálna hmotnosť: 150kg

 

 

RM607-2

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií