Doprava, platba, výnos

Doprava

Doprava je vykonávaná prostredníctvom nášho šoféra, kuriérskej služby alebo pošty. Väčšinu tovaru sa snažíme prepravovať naším šoférom, aby sme predišli jeho poškodeniu. Jednotlivé ceny:

Pošta (pre malé zásielky, nevzťahuje sa na nábytok a matrace väčšie ako 130 cm ) - 5 Eur

Kuriér alebo náš šofér - 10 Eur

DOBA DODANIA


Tovar, ktorý je SKLADOM:

- Malý tovar (skladom): spravidla posielame počas ďalšieho pracovného dňa
- Veľký tovar (skladom): dodávame do 7-10 pracovných dní
- Večerné doručenie v bratislavskom kraji: odosielame 2 x do mesiaca 

Tovar, ktorý NIE JE SKLADOM: platí doba dodania, ktorá je uvedená pri produkte, napr. 1-3 týždne, 1-5 týždňov, 4-6týždňov

Platba

Na dobierku: platíte na mieste pri prevzatí tovaru, buď nášmu šoférovi alebo priamo kuriérovi, poplatok za dobierku je 1 Euro.

Na účet: na č. účtu 2924913079/1100 v Tatra Banke, IBAN: SK0611000000002924913079, Swift: TATRSKBX, pri platbe uveďťe do správy Vaše meno a priezvisko, doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.

Tovar na splátky: pripravujeme, zatiaľ však túto možnosť ešte neponúkame.

Výnos:

Pokiaľ potrebujete tovar vyniesť, môžete využiť našu službu výnosu. Výnos je spoplatnený, podľa ceny výrobku, zväčša to odzrkadľuje aj jej hmotnosť či veľkosť, preto čím drahší je nákup, cena výnosu je vyššia. Výnos bude realizovaný naším šoférom za pomoci schodiskovej rudly. Pokiaľ máte otázky neváhajte nás kontaktovať... Pokiaľ si chcete výnos objednať, stačí to uviesť do poznámky pri objednávke, jeho cena vám bude dopočítaná na faktúre:
Cena výnosu:
Tovar do 100 Eur - 5 Eur
Tovar do 200 Eur - 7 Eur
Tovar do 400 Eur - 10 Eur
Tovar nad 400 Eur - 15 Eur

 

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií