O Nás

 

www.rozpravkovaizba.sk je na Slovenskom trhu od roku 2011, za tento čas sa môžme pochváliť už 2000 spokojnými zákazníkmi. Naša firma vznikla z dôvodu akútneho nedostatku kvalitného a hlavne cenovo dostupného detského nábytku. Naším najdôležitejším sortimentom sú detské postele čo vychádza aj z názvu nášho e-shopu, momentálne môžete u nás nájsť viac ako 1000 rôznych postelí či už z masívu alebo ekologickej MDF dosky. Náš sortiment je neustále dopĺňaný tovarom, ktorý sa objaví na trhu, čo ste si aj mohli všimnúť pokiaľ ste našími stálymi zákazníkmi. 

Môžme sa pochváliť najširším sortimentom detského nábytku na trhu. V našej ponuke okrem detských postelí nájdete aj široký výber detských postieľok, postelí s prístelkou, poschodových postelí, matracov ale aj celé detské izby či jednotlivé jej časti ako komody, nočné stolíky, písacie stoly, skrine. Z nášho tovaru si môžete vyskladať tú najkrajšiu detskú izbu pre Vaše ratolesti...

 

Garancia najnižšej ceny:

Len u nás máte garanciu najnižšej ceny, tovar je neustále porovnávaný s konkurenciou, aby sme pre Vás mali len tie najlepšie ceny. Pokiaľ nájdete identický sortiment u konkurencie za lepšiu cenu, napíšte nám a my vám ho dáme ešte lacnejšie. Granacia najnižšej ceny sa nevzťahuje na naše partnerské obchody.


Všetky naše postele sú vyrobené výrobcami z EÚ a spĺňajú normy EÚ podľa daných kritérií. Na všetok tovar sa vzťahuje 24 mesačná záručná doba.

 

Informácie:

Nákup po telefóne a informácie o produktoch: 0948 153 665 , 043/42 88 659

Stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme! Vždy sa snažíme výjsť zákazníkom v ústrety.

Informácie o stave objednávky (mailom): objednavky@detskapostel.sk . Nakoľko overenie dostupnosti daného tovaru najmä ak má dlhšiu dodaciu dobu trvá aj niekoľko hodín